چاپ دیجیتال آریا گرافیک

مجموعه چاپ دیجیتال آریا گرافیک ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه چاپ دیجیتال در تهران می‌‌باشد. خدمات ما از مرحله طراحی گرافیکی تا چاپ و تحویل محصول مدنظر شماست. شما عزیزان می‌توانید زمان تحویل را به صورت چاپ عادی یا فوری انتخاب کنید. بنابراین شما می‌توانید بسته به نیاز و اهداف سازمانی یا شخصی خود از خدمات متنوع ما بهره مند شوید.

نحوه سفارش چاپ کتاب

برای محاسبه هزینه چاپ کتاب می‌توانید متناسب با نوع جنس کاغذ، نوع جلد، روکش صفحات، تعداد برگه و تیراژ هزینه چاپ کتاب خود را به صورت تلفنی و هم حضوری به آدرس مشخص شده مراجعه کرده و سفارش خود را پس از چاپ و مشاهده نمونه اولیه، ثبت و نهایی سازید. کلیه قیمت‌ها به روز بوده و با افزایش تیراژ از تخفیف تصاعدی چاپ دیجیتال آریا گرافیک برخوردار می‌شوید.

گارانتی سفارش محصولات

اگر هر زمانی قصور و ایراد در ارائه خدمات به شما عزیزان وجود داشت برای این منظور لازم است محصول معیوب چاپ دیجیتال را برای ما ارسال نمایید. توجه داشته باشید در مواقعی که جابجایی، قرار گرفتن اشتباه رنگ ها، چاپ نشدن کامل طرح روی محصول، برش خوردن ناحیه اطمینان و آسیب دیدن محصول رخ داده باشد از شرایط گارانتی چاپ دیجیتال آریا گرافیک بهره‌مند خواهید شد. 

چاپ کتاب

چاپ مجله

چاپ کاتالوگ

چاپ پوستر

چاپ بروشور

چاپ تراکت

چاپ سربرگ

چاپ کارت ویزیت

چاپ فاکتور

چاپ کارت دعوت

چاپ تقدیرنامه

صحافی (جلد نرم و سخت)

«مجموعه چاپ آریا گرافیک وابسته به انتشارات سفیراردهال»

موسسه چاپ دیجیتال (آریا گرافیک) وابسته به انتشارات سفیراردهال با برخورداری از کارمندان و کارشناسان و حضور متخصصین در امور فراهم، آماده سازی کتاب (حروف نگاری، ویرایش و نمونه خوانی و صفحه آرایی) و انجام فرآیند چاپ (دیجیتال و افست) و ارسال سفارشات به سراسر کشور و حتی خارج از ایران، آمادگی کامل خود را برای همکاری و همیاری با ناشران سراسر کشور، موسسات پژوهشی و تحقیقاتی، دانشگاههای کشور و اشخاص حقیقی و حقوقی اعلام می دارد. این موسسه با سابقه ای مجرب به مدت حداقل دو دهه، اکنون در زمره موسسات سرشناس و شناخته شده چاپ و نشر و تولید کتاب در ایران محسوب می شود. برخی از خدمات قابل ارائه موسسه مذکور به قرار ذیل است: چاپ متن به صورت سیاه و سفید، چاپ متن به صورت چهاررنگ، انجام صحافی چسب گرم و جلدسازی سخت، تایید چاپ نشریات و مجلات توسط آریا گرافیک. شما عزیزان می توانید با ثبت سفارش چاپ از طریق وب سایت بهترین خدمات چاپ را با کیفیت و قیمت مناسب تجربه کنید.

«خدمات طراحی»

برای تولید محصولاتی با طراحی زیبا و جذاب، مجموعۀ چاپ آریا گرافیک، طراحانی با تجربه به خدمت دارد که به فرهنگ چاپ و ویژگی‌های مورد نیاز برای بهره‌وری در محصولات نیز آشنایی دارند. این تجربه و شناخت باعث شده که قبل از شروع روند چاپ و در صورت درخواست مشتریان، مشاوره های لازم را به آنها ارائه دهند. کارشناسان مجموعه نیز نهایت تلاش خود را به انجام می رسانند تا سفارشات به بهترین شکل و زیبا‌ترین رنگ‌بندی، تولید شده و به ‌دست شما برسد. شما عزیزان می توانید با ثبت سفارش چاپ از طریق وب سایت بهترین خدمات چاپ و طراحی را با کیفیت و قیمت مناسب تجربه کنید.