معرفی کتاب های هاشمی رفسنجانی

معرفی کتاب های هاشمی رفسنجانی

همزمان با پنجمین سالگرد مرحوم هاشمی رفسنجانی انتشارات سفیراردهال تقدیم می‌کند:

کتاب سروهمیشه ایستاده:
مجموعه حاضر ماحصل نوشته های مولف در ارتباط با مسایل پیرامونی آیت الله هاشمی رفسنجانی در سه مقطع قبل از همکاری با ایشان در مجمع تشخیص مصلحت نظام و دوره پنج ساله همکاری ام با معظم له به عنوان مشاور در مجمع و نیز مرحله پس از درگذشت ایشان است که در قالب های روزنوشت و یادداشت ها و مصاحبه ها و با حفظ نوبت بندی زمانی گفته ها و نوشته هاست.
کتاب درباره آیت الله هاشمی:
تحلیل اصول گرایان و اصلاح طلبان از کارنامه سیاسی مرد بحران ها، با بهانه پاسداشت و گرامیداشت دومین سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی
کتاب مرد همیشه بهار :
کتاب حاضر برداشتی است از خاطراتی که از آیت الله هاشمی رسنجانی در کتاب ها، مجلات، روزنامه ها و سایت ها منتشر و با اندک تلخیص و ویرایشی با حفظ اصل منتشر شده است.
کتاب سال های آخر:
مولف در این کتاب میگوید:خـدای بزرگ بر من منت نهاد و توفیق یافتم که در پنج سال آخر عمر پرحادثه فقیــه نـوانـدیش، مفســر مجـاهــد و سیاستمـدار بـرجستـه دوره معاصـــر، آیت‌الله اکبر هاشمی بهرمانی- معروف به هاشمی رفسنجانـی- به‌عنـوان همکار و مشاور در مجمـع تشخیص مصلحـت نظام در کنار ایشان باشم. در این مدت، تقریباً هر روز از ساعت هشت صبح تا عصـر وگاه پـس از غروب، در مجمع بودم و در جلسات و ملاقات‌های داخلی و خارجی، بنا به‌ ضـرورت و مصلحت، حضور داشتم. طی این سال‌ها، از هاشمی زیاد دیدم و فراوان شنیدم و از نزدیک، شاهد رویدادهایـی بـودم کـه احسـاس کـردم ثبت آن‌هـا در تاریـخ پـرفراز و نشیـب جمهـوری اسلامی ایـران می‌تواند مفید باشد. احساس تکلیف در برابر تاریـخ و نسل آینده این میهن علوی، موجب شد، دست به ثبت و نگارش زده و دیده‌ها و شنیده‌های این سال‌ها را در مجموعه‌ حاضر به صفحات ماندگار تاریخ بسپارم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *