نهمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی همزمان با هفته پژوهش

نهمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی همزمان با هفته پژوهش

نهمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی 23 تا 30 آذر ماه همزمان با هفته پژوهش توسط انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی برگزار می‌شود.

سیدعباس حسینی‌نیک، مدیرمسئول انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی :
این نمایشگاه با هدف تجهیز کتابخانه‌های تخصصی کشور توسط انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی و با مشارکت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت مجازی برگزار خواهد شد. ثبت‌نام ناشران دانشگاهی برای حضور در این نمایشگاه آغاز شده است و ناشران شرکت کننده در این نمایشگاه علاوه بر اعضای انجمن شامل ناشران دانشگاهی غیرعضو نیز خواهد بود. مجوز فعالیت ناشران باید لااقل تا پایان سال 1400 اعتبار داشته باشد. ناشران دانشگاهی متقاضی برای شرکت در نمایشگاه باید تا 15 آذر در پرتال پند ثبت نام کرده و کتاب‌های خود را در این سامانه ثبت کنند.
کتاب‌های جدید یا تجدید چاپ‌ شده در 10 سال اخیر (از سال 1391 تاکنون) که دارای اعلام وصول از اداره کتاب هستند، می‌توانند در این نمایشگاه عرضه شوند. قیمت کتاب‌ها بر اساس اطلاعات ثبت‌شده در خانه کتاب خواهد بود. تغییر قیمت‌ها با مسئولیت ناشر بر اساس شرایط اقتصادی و عرف بازار کتاب، فقط برای یک نوبت امکان‌پذیر است.
 تخفیف برای عموم خریداران در این نمایشگاه معادل 20 درصد از قیمت پشت جلد از طرف ناشران اعمال می‌شود و برای کتابخانه‌های تخصصی شامل دانشگاهی یا سازمانی بر اساس میزان آورده خود، یارانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اختصاص پیدا می‌کند که این یارانه 20 درصد از قیمت پشت جلد کتاب خواهد بود.هر کتابخانه می‌تواند تا سقف تعیین‌شده از تخفیف 40 درصد استفاده و کتاب خریداری کند و مازاد بر سقف مذکور، کتاب‌های خریداری شده با تخفیف 20 درصد عرضه خواهد شد.نهمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی از 23 تا 30 آذر ماه امسال همزمان با هفته پژوهش به صورت مجازی و از طریق پرتال نشر دانشگاهی (پند) برگزار خواهد شد. شما عزیزان میتوانید جهت تهیه کتاب های منتشر شده انتشارات سفیراردهال به نشانی www.vabf.ir مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *