نشریه سفیر سبز شماره 5

نشریه سفیر سبز شماره 5

در پنجمین شماره نشریه سفیر سبز اردهال به معرفی درمانگاه اسراء پرداخته ایم که با افتخار توانسته برای اولین بار در تاریخ طب جهان و طب ایران زمین نام «طب ایرانی» را احیاء و اجزاء آن را ساماندهی و مستندات علمی و پژوهشی به داخل و خارج کشور معرفی نماید. این کلینیک از نظر وزارت بهداشت و درمان از بین بیش از 140 مرکز درمانی در کل کشور که در زمینه طب سنتی فعالیت می نمایند رتبه اول را از نظر پزشکان، دستیاران، بهداشت کامل، روابط عمومی و حتی مدیریت کسب نموده است.
فعالیت های این کلینیک شامل امور پزشکی و تحقیقاتی می باشد و با مدیریت و همیت دکتر محمد عزیزخانی به عنوان محور اصلی در طبابت از سال 1376 شمسی(1995 میلادی) آغاز به کار کرده است و با مجموعه پزشکان مجرب، دستیاران، گروه تحقیقات و همکاران گروه دارویی سعی کرده است شیوه های مختلف درمان طبیعی و طب ایرانی اسلامی را حتی الامکان بدون مصرف داروهای شیمیایی جهت درمان به کار گیرد.
این کلینیک با برخورداری از 38000 هزار پرونده تحقیقاتی توانمند است بیماری های مختلفی را از جمله موارد ذکر شده را درمان و یا کنترل نماید. آرتروز و رماتیسم، آلرژی و حساسیت ها، دردهای سیاتیک، دیسک کمر، سردردهای عصبی و میگرن، فشارخون و رفع غلظت خون، چربی، قند و اوره، بیماری های پوست و مو، کوتاهی قد اطفال و نوجوانان، سکته های قلبی و مغزی، نازایی، بیماری های زنان، سنگ کلیه، پروستات، کبدچرب، اختلالات خواب، زردی نوزادان، واریس، بیش فعالی کودکان و… تعداد مراجعین و آمار بسیار بالای بهبود و درمان از سراسر کشور و جهان که مستند شده با پرونده، فیلم، تصویر و مصاحبه می باشد، نشان از توان بالای این درمانگاه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *